Produkty bezglutenowe Jest 46 produktów.

Produkty bezglutenowe

W tej kategorii znajdą Państwo aż 8 rodzajów zdrowej mąki bezglutenowe, m.in. z sezamu, pestek dyni, czy też wiesiołka. Oferowane przez nasz sklep produkty zawierają mnóstwo cennych składników i mają niezwykle pozytywny wpływ na ludzki organizm. Mąki bezglutenowe są idealne jako dodatek do różnego rodzaju dań - pozwalają na szybkie i proste przy...

W tej kategorii znajdą Państwo aż 8 rodzajów zdrowej mąki bezglutenowe, m.in. z sezamu, pestek dyni, czy też wiesiołka. Oferowane przez nasz sklep produkty zawierają mnóstwo cennych składników i mają niezwykle pozytywny wpływ na ludzki organizm. Mąki bezglutenowe są idealne jako dodatek do różnego rodzaju dań - pozwalają na szybkie i proste przygotowanie zdrowych posiłków we własnym domu, a także wyraźnie wzbogacają ich smak.

Więcej
na stronę
5,50 zł
W magazynie

Ciastka jaglane Irenki podobnie jak ciastka owsiane nie zawierają żadnych składników chemicznych. Nie obecny jest w nich również gluten dzięki czemu mogą być spożywane przez osoby borykające się z jego nietolerancją. Te oparte na płatkach z kaszy jaglanej ciastka nie mają sobie równych pod względem wartości odżywczych oraz zawartości korzystnych dla...

5,50 zł
6,50 zł
W magazynie

Płatki owsiane otrzymuje się z kaszy owsianej. W kuchni mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Płatki najczęściej używane są do przygotowania popularnej, tradycyjnej owsianki bardzo często spożywanej o poranku.

6,50 zł
7,50 zł
W magazynie

Musli Płatki owsiane + chia należą do kategorii musli, które powstały poprzez połączenie owsianych płatków z suszonymi owocami oraz nasion chia, lnu oraz słonecznika. Chia to roślina bardzo ceniona ze względu na swoje nasiona – można z nich przygotować odżywczą potrawę oraz napoje.

7,50 zł
7,50 zł
W magazynie

Musli Płatki owsiane + detox należą do kategorii musli, które powstały poprzez połączenie owsianych płatków z suszonymi owocami oraz nasionami słonecznika.

7,50 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Imbir w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Daktyle w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Banany w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Figi w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Surowe ziarno kakao w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Ziarna kawy w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Migdały w czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
7,70 zł
W magazynie

Producent: Doti Orzechy nerkowca w Czekoladzie Produkt certyfikowany. BIO, bez glutenu

7,70 zł
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów