Lista produktów producenta: Zielony Nurt

Zajmujemy się w głównej mierze tłoczeniem oleju na zimno z roślin oleistych i zielarskich zawierających Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) omega 3 oraz omega 6 i 9. Nasze oleje należą do kategorii Olejów Dziewiczych ,,Extra Virgin Oils” 

Zajmujemy się w głównej mierze tłoczeniem oleju na zimno z roślin oleistych i zielarskich zawierających Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) omega 3 oraz omega 6 i 9. Nasze oleje należą do kategorii Olejów Dziewiczych ,,Extra Virgin Oils” co w praktyce oznacza, że po wytłoczeniu mają taki sam skład biochemiczny jaki znajduje się w nasionach roślin oleistych, oprócz tego w sprzedaży posiadamy także pestki, nasiona i zioła roślin leczniczych. Sukcesywnie wprowadzamy do sprzedaży oleje tłoczone w innych regionach świata. Starannie wyszukujemy producentów najwyższej jakości olejów. Zawsze znajdujemy lokalnych producentów spełniających nasze  standardy. Uzyskując pewność, że otrzymujemy od nich produkt najwyższej jakości oferujemy go Państwu pod marką Zielony Nurt. Naszym atutem jest pasja z jaką wykonujemy swoją pracę oraz specjalistyczna wiedza nabyta w trakcie wieloletniej praktyki związanej z produkcją olejów tłoczonych na zimno.

Więcej
na stronę
4,50 zł
W magazynie

Bazylia dodawana jest do sałatek, pasztetów, twarogu, jaj, omletów, zup (fasolowa, cebulowa), sosów, mięsa wieprzowego, baraniny, warzyw, ryb, owoców morza, potraw kuchni włoskiej (sosy pomidorowe), wywarów i mas mielonych. 

4,50 zł
Sale!
2,90 zł
W magazynie

Wchodzi w skład mieszanek - pieprzów ziołowych, ziół prowansalskich, licznych mieszanek przyprawowych (np. bułgarskiej czubricy)

2,90 zł
5,69 zł
W magazynie

Aromatyczne liście czosnku niedźwiedziego stanowią doskonałą przyprawę.

5,69 zł
3,90 zł
W magazynie

Dziurawiec to niewątpliwie jedna z najcenniejszych roślin jakie dała nam natura.

3,90 zł
Sale!
3,80 zł
W magazynie

 Nasiona gorczycy zawierają do 35% tłuszczu, flawonoidy, związki siarkowe, śluzy, białka oraz glikozyd synalbinę, który pod wpływem wody wytwarza olejek gorczyczny. 

3,80 zł
6,49 zł
W magazynie

 Jałowiec posiada działanie bakteriobójcze oraz wzmaga perystaltykę jelit, leczy artretyzm i choroby dróg oddechowych.

6,49 zł
6,00 zł
W magazynie

Krwawnik jest lekiem niemal wszechstronnym, używanym zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.

6,00 zł
3,51 zł
W magazynie

Liście malin są bogate w flawonoidy, kwasy organiczne, garbniki, sole mineralne i witaminę C. 

3,51 zł
5,81 zł
W magazynie

Lubczyk BIO jest aromatyczną przyprawą, która znajduje zastosowanie nie tylko w kuchni, ale także w medycynie i kosmetyce. 

5,81 zł
4,10 zł
W magazynie

Majeranek dodaje się głownie do kiełbas, tłustych mięs, pieczeni wieprzowej, baraniej, jagnięcej. Nadaje się wspaniale do przyprawiania zup jarzynowych, pomidorowych, ryb, pasztetów i omletów.

4,10 zł
13,00 zł
W magazynie

Kremowa, delikatna o wyśmienicie kokosowym słodkim smaku. Produkt ten cechuje wysoka zawartość błonnika, co przyczynia się do regulowania procesów przemiany materii oraz wspomaga walkę ze zbyt wysokim cholesterolem.

13,00 zł
9,00 zł
W magazynie

Pestki słonecznika zawierają ok. 24% białka (więcej niż mięso),tłuszcz, zależnie od odmiany, to od 25 do 38%. Zawierają także niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

9,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów