Sok z Acai 100% 0,5L Zobacz większe

Sok z Acai 100% 0,5L

s30

Nowe

90 Przedmioty

33,51 zł

33,51 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Przelewy24.pl
Przelewy24.pl

Acai nazywana jest „brazylijską żyłą złota”. Jagody rosną w nieskażonych lasach dorzecza Amazonki. Były one i są nadal spożywane przez rdzennych mieszkańców tego terenu, którzy przypisują im niebywałe właściwości utrzymania ciała w doskonałej kondycji fizycznej i seksualnej. Rdzenni mieszkańcy lasów deszczowych uważają, że Acai sprawdza się w walce ze starzeniem oraz w utrzymaniu dobrej kondycji serca.
Owocom Acai nie brakuje kompletu pierwiastków i witamin: B1, B2, C, E, beta karoten, wapń, fosfor, potas, żelazo, białko. Współczynnik ORAC, oceniający zdolność pochłaniania wolnych rodników dla jagody Acai wynosi nawet  1026, co jest 20-krotnie większą wartością niż dotychczas znane źródła. Dzięki temu pozwala nam czuć się dłużej młodo i witalnie. Owoce jagody Acai zawierają różne typy polifenoli miedzy innymi flawonoidy i antocyjany. Antyoksydanty spowalniające proces starzenia. Jagoda Acai zawiera również błonnik i fitosterole
 
Acai 100% soku z jagód Acai. Pojemność netto 500 ml
Bez konserwantów. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 tygodni, przechowywać w lodówce.
 
Proponowany sposób podania: 2x dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Sok z Acai 100% 0,5L

Sok z Acai 100% 0,5L

SOK Z ACAI 100%

Napisz recenzję